KP Brzyskorzystewko - LZS Jadowniki 7:1 (2:0)

Pogromem zakończył się mecz 5. kolejki B-klasy pomiędzy KP Brzyskorzystewko a LZS-em Jadowniki. W meczu, który zapowiadał się dość ciekawie, gospodarze bezlitośnie potraktowali przyjezdnych, zwyciężając po jednostronnym widowisku 7:1 (2:0). Łupem bramkowym podzielili się: Jarosław Milejczak 3, Norbert Dec, Marcin Grochowski, Łukasz Janicki oraz Tomasz Witkowski.

KP Brzyskorzystewko - LZS Jadowniki 7:1 (2:0)

Bramki:

Jarosław Milejczak 11, 30, 60, Norbert Dec 54, Marcin Grochowski 58, Łukasz Janicki 75, Tomasz Witkowski 85

Brzysko-Rol:

Marek Matuszak - Marcin Grochowski, Daniel Kowalik, Łukasz Janicki, Daniel Janus - Mariusz Kasprowiak (75 Paweł Jarmuż), Tomasz Witkowski, Tomasz Szpechciński - Michał Jankowski (50 Artur Kiliński), Norbert Dec (60 Michał Swędrowski), Jarosław Milejczak (85 Rafał Krygier)

żk: Szpechciński, Kowalik